iPhone 8'de Iris Tarayıcı Kullanılacağı İddia Ediliyor

Ortalıkta dolaşan iddialara göre iPhone 8'de göz tanıma sistemi için Iris tarayıcı kullanılabilir.

iPhone 8'de Iris Tarayıcı Kullanılacağı İddia Ediliyor

Tayvanlı bir internet sitesinde yer alan habere göre bu seneye piyasa sürülecek olan İphone’un yeni modellerinde İris tarayıcısı bulunacağı belirtildi.

Apple bu yıl piyasaya İphone8 Ya da İphoneX isimli telefonunu piyasaya süreceğini açıklamıştır. Apple’ın bu açıklamasının ardından telefon hakkında çok sayıda görüş ve fikirler öne atılmıştı. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Apple’ın yapacağı yeni sürüm İphonelarda İris tarayıcısının bulunacağı iddia ediliyor. Bu haberin kaynağı olan Tayvanlı İnternet sitesi DigiTimes haberin dayanağının bir endüstri kaynağı olduğu belirtirken isim vermedi. DigiTimes sitesi telefonun isimin İphone8 olacağını söyleyerek şu özelliklerle geleceğini açıkladı. OLED ekran, kablosuz şarj desteği ve İris tarayıcısı. Telefonu alan kullanıcılar İris tarayıcısı ile telefonlarını açacaklar ve Apple Pay ile telefonlarından ödeme gerçekleştirebilecekler.

Telefon Rekor Fiyata Satılabilir

Telefonun kablosuz şarj özelliği henüz hiçbir telefonda yok ve yaygın değil. Bu neden telefonun fiyatının oldukça yüksek olması tahmin ediliyor. Ancak DigiTimes İnternet sitesinin yaptığı bu haberi insanlar kuşkuyla karşılamakta. Nitekim daha önce de Apple’ın 2018 öncesi piyasaya yeni bir ürün sunmayacağını ortaya atmıştı.

iPhone iPhone 8 Tarayıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor