Tesla Motors’un Yenilenen Mobil Uygulamasından İlk Görüntüler

Tesla Motors'un yenilenen yeni mobil uygulamasına ait olduğu söylenilen ilk görüntüler ortaya çıktı.

Tesla Motors’un Yenilenen Mobil Uygulamasından İlk Görüntüler

Tamamen elektrikli ilk spor otomobil üretimini gerçekleştiren ve bir Amerikan otomotiv şirketi olan Tesla Motors, Tesla kullanıcılarına yenilenen uygulama ile araçlarını daha iyi kontrol edebilecekleri pek çok yenilik sundu. Aslında uygulamanın güncellemesi daha önce gelmişti ancak; yenilenen uygulamadan araç kontrolü ile ilgili ekran görüntüleri ilk kez paylaşıldı.

Peki yenilenen bu uygulama kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor?

Tesla mobil uygulaması ilk olarak 2012 yılında yayınlandı. Yayınlanan uygulama geride kalan yıllar boyunca pek çok özellik eklenerek yenilenmiş durumda. Şirket CEO'su Elon Musk 2016 yılında yaptığı açıklamada "pek çok büyük güncelleme sunacağız" demişti ve uygulama için o güncellemeler gelmişti. Gelen yenilikler kullanıcıların araçlarını kontrol etmesinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Yapılan güncelleme ile uygulama arayüzü tamamen kullanıcının isteği doğrultusunda düzenlenebilmekte. Bunun yanı sıra uygulamaya gelen güncelleme ile kullanıcılar araçlarının şarj durumunu görebilmekteler. Eklenen bir diğer özellik ise kullanıcılar araçlarının yerini uygulama üzerinden görebiliyorlar. Aynı zamanda uygulama araçların gidebileceği maksimum mesafeyi de gösterme özelliğini içeriyor.

Tesla Motors'un bildiğiniz üzere elektrikli araçlar konusunda oldukça önemli çalışmaları bulunuyor. Bu nedenle gerçekleştirilen her çalışma sonucunda kişileri büyüleyen detayların kamuoyuna yansıması gerçekten gelecek için ümit verici bir durum niteliğindedir.

Tesla Tesla Motors Mobil Uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film