Holmes & Watson Filminin Vizyon Tarihi Kesinleşti

Merakla beklenen Holmes & Watson filminin vizyon tarihi kesinleşti.

Holmes & Watson Filminin Vizyon Tarihi Kesinleşti

Dedektif denince akla gelen şüphesiz ilk isimlerde yer alan Sharlock Holmes'dan esinlenilerek çekilen Holmes & Watson filmi daha çok komediye yatkın görünüyor. Sharlock Holmes Sony pictures için vazgeçilmez bir unsurdur. Sharlock Holmes en çok dedektif özelliği bilinse de filmde komedi kısmı da yansıtılmış bulunuyor.

Holmes & Watson Gelecek Yıl İzleyici İle Buluşacak

Holmes & Watson filmi 3 Ağustos 2018 tarihinde beyaz perdeye yansıtılması gerçekleşecek sinema izlemeyi sevenlerin özellikle komedi ve dedektif filmlerine ilgi duyanların gitmesi gereken bir film olduğu, film yöneticileri tarafından açıklanmış durumdadır. Galiba Will Ferrel başrol oyuncusu olmayı John C. Reily ile daha çok seviyor. Çünkü hem bu filmde hem de Step Brothers and Talladega Night: The Ballad of Ricky Bobby adlı filmde beraber rol almışlardı.

Oyunculara Holmes & Watson'da Ralph Fiennes, Rebecca Hall, Kelly Macdonald ve Hugh Laurie eşlik edecek. Filmin yönetmeni ise Etan Cohen ismidir. Filmin çekimleri Londra'da sürüyor. Filmin yapımcı koltuğunda ise tek bir kişi oturmuyor. Gary Sanchez Productions filmin yapımcılığını üstlenmiş durumda.

Sherlock Holmes konusunda oldukça fazla yapım bulunuyor. Bu yeni filmin izleyici tarafından nasıl karşılanacağı tabi ki merak ediliyor. Diğer yapımların gölgesinde kalmamasını ümit ediyoruz.

Sherlock Holmes Watson Holmes
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film