Apple TV'ye Amazon'dan Büyük Transfer

Apple TV ekibine Amazon'dan Timothy D. Twerdahl gibi bir ismi transfer etti.

Apple TV'ye Amazon'dan Büyük Transfer

Uzun bir zaman önce Apple’ın, Apple TV’yi geliştirmek ve büyütmek için önemli gelişmeler içerisinde oldukları ileri sürülmüştü. Apple, her ne kadar konu hakkında açıklayıcı bilgi vermek yerine sessiz de kalmış olsa Amazon’dan yapılan büyük transfer bu söylentileri doğruluyor.

Amazon’dan Transfer Edilen İsim

Apple, Amazon’un önemli ismi olan Timothy D. Twerdahl'la anlaşarak birlikte çalışmaya karar verdi. Amazon, Netflix, Roku gibi servis alanlarında çalışan Twerdahl, uzun bir zamandır Amazon’un Fire TV servisinin önemli ismiydi. Apple, yaptığı resmi açıklama ile Amazon’dan Apple’a yapılan büyük transferi doğruladı ve isim vererek Apple TV’nin geleceği için birlikte çalışacaklarını duyurdu.

Amazon’da dünyanın en çok kullanılan servislerinden biri olan Fire TV’nin gelişmesine büyük katkısı olan Timothy D. Twerdahl’ın Apple için çalışmak için anlaşmaya varması, Apple TV’nin başarısının artmasına sebep olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Artık Apple İçin Çalışacak

Amazon’da çalıştığı dönmelerde Fire TV’nin kullanıcı sayısının kitlelere ulaşmasındaki emeğinin büyük olduğu bilinen Twerdahl, Apple TV için reklam ve pazarlama alanının başında olacağı söyleniyor. Gerçekleşen bu çalışan transferi ile birlikte Apple TV'de meydana gelecek olan gelişmeleri ilerleyen zamanlarda görebileceğiz. Apple, Apple TV ürününe yaptığı çalışmalara son sürat devam edecek gibi görünüyor.

Apple Amazon Apple TV Timothy D. Twerdahl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film