Ansızın Filmi Alman Sinema Ödüllerine Aday Gösterildi

Aslı Özge'nin yeni filmi olan Ansızın Alman Sinema Ödüllerine aday gösterildi.

Ansızın Filmi Alman Sinema Ödüllerine Aday Gösterildi

Alman Sinema Ödülleri'nin bu yılki düzenlenecek organizasyonu için bir güzel bir gelişme gerçekleşti. Aslı Özge'nin son filmi olan Ansızın filmi Alman Sinema Ödülleri'ne aday gösterildi. İkinci kez Berlin Film Festival'ine aday gösterilmiş olacak.

Alman Sinema Ödüllerine Aday Gösterildi

Aslı Özge'nin son filmi olan Ansızın adlı filmi, Alman Film Akademisi tarafından verilen Alman Sinema Ödülleri'ne aday gösterildi. Almanya'nın en önemli ödüllerinden Lola'ya aday olan Alman Filmleri Şubat ayında başlayacak Berlin Film Festival’inde gösterilecek. Böylece Ansızın filmi ikinci kez Berlin Film Festivali'nde aday gösterilecek. Alman Sinema ödülleri ise 28 Nisan'da yapılacak törenle ödüller sahibini bulacak.

Ansızın filminin başrollerini Beyaz Bant ve Tarantino'nun Eşkıya Çetesi filmlerinde rol olan Sebastian Hülk, Berlin Film Festival'inde Gümüş Ödülü'nün sahibi olan Julia Jentsch ve Spielbeg'in Münih filminde rol alan Hans Zischler paylaşmaktadır. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Emre Erkmen yapmaktadır. Aslı Özge'nin Ansızın filmi, Polonya, Romanya ve Hollanda gibi ülkelerde gösterime girerken, uluslararası film festivallerinden olan Dublin'de gösterime girmiştir. Festival programına ise devam edecek film, Hindistan, Meksika ve New York'da gösterime girecek.

Ansızın Aslı Özge
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film