Denuvo Sıkıntılı Günler Geçiriyor!

Denuvo son zamanlarda gerçekleşen crack olayları nedeniyle oldukça zorlu zamanlar geçiriyor.

Denuvo Sıkıntılı Günler Geçiriyor!

Denuvo, crack korumasını geliştirmiş ve oyunların cracklenmesi engellemiş bir güvenlik sistemidir. Fakat bu günlerde sıkıntılı geçirmeye başlayan Denuvo, güvenlik sisteminde açıklar verdi ve büyüsü bozuldu. Korsan oyunların önüne geçmek isteyen Denuvo, son zamanlarda bir firmanın çıkardığı oyunun korumasını üstlenmiş fakat sıkıntılar yaşamıştır ve oyunun crack dosyası internet ortamında yayılmıştır.

Denuvo'nun Sihiri Bozuldu

Firmalara korsan oyunlarının önüne geçmek istiyorlardı fakat geçemiyorlardı. Daha sonra ortaya çıkan Denuvo bu konuda başarılı olmuştur. Birçok oyunun korumasını sağlayan Denuvo başarılı olmuştur. Battlefield serisi, FIFA serisi, NFS serisi ve Just Cause 3 gibi oyunların korumasını yapan Denuvo gayet başarılı olmuştur ve şu zamana kadar hala crack dosyaları çıkmıyordu.

En son Resident Evil 7 adlı oyunun korumasını yapan Denuvo'nun 5 gün içerisinde koruması kırılmış ve büyüsü bozulmuştur. Capcom'un geliştirdiği bu oyunun crack dosyaları internet ortamında yayımlandıktan sonra kısa süre içerisinde bu haber yayılmıştır. Bu haberden sonra bir darbede Reddit forumlarında çıkan yazıları oldu. Reddit formunda yayımlanan yazıda Denuvo'nun sitesinde şifrelenmemiş içerikler yani korumasız olan içerikler tespit edilmiştir.

Denuvo Crack
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film