Love Child’in Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Todd Solondz'un yöneteceği karanlık komedi filmi olan Love Child'in başrol oyuncuları belli oldu.

Love Child’in Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Sinema izleyenlerini her defasında etkilemeyi başaran Todd Solondz, en son çıkardığı film olan Wiener Dog ile büyük ses getirmişti. Bu filminden sonra ortaya çıkan bilgilere göre yeni çıkacak filmiyle de çok ses getireceğine inanılıyor.

Filmin ismi Love Child olan projede, bir anne ile oğul arasında geçen takıntılı bir ilişkiyi konu alacak. Kendisine iyi davranmayan babasını öldürmek isteyecek ve bunun için bir plan hazırlayan Junior, annesi Immaculada’ya aşırı bağlıdır. Bu olayın üzerine, annesinin mutluluğu için Nacho isimli komşularına yeni babası olması için ona cesaret vermeye başlar. İstediği şekilde ilerleyen planları doğrultusunda annesinin komşuları Nacho'ya karşı arttığını fark edince babasının ölümünü kimin üzerine atacağını tespit eder.

İki Ünlü İsim Bir Arada

Love child ile Penélope Cruz ve Edgar Ramírez aynı filmde buluşuyor. Todd Solondz'un yeni projesinde yıldızlar buluşuyor. Yeni filminde başarılı sinema oyuncularından Penélope Cruz yer alacak ona eşlik edecek isim ise Edgar Ramirez olacak. Bu iki ünlü yıldızların buluştuğu film merakla beklenmektedir ve filmin konusu herkesi şaşırtacağa benziyor.

Love Child Komedi Todd Solondz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor