Samsung Galaxy C5 Pro Dünya Genelinde Satılacak

Samsung büyük ihtimalle Samsung Galaxy C5 Pro telefonlarını dünya genelinde satacak.

Samsung Galaxy C5 Pro Dünya Genelinde Satılacak

Samsung'un Galaxy C5 ve Galaxy C7 versiyonlarının gelişmiş modelleri olarak tasarladığı Galaxy C Pro serisi iki modeliyle Çin pazarında satışa sunulmuştu. C7 Pro ve C9 Pro modellerinin Çin'de satışa sunulacağı önceden Samsung tarafından açıklanmışken Galaxy C Pro serisinin üçüncü modeli olan C5 Pro için henüz böyle bir gelişme söz konusu değil.

İhtimaller Yüksek

2016 yılında iki ay gibi kısa süreli aralıklarla iki farklı C5 Pro modeli üreten Samsung'un bu modellerden C5010'u Çin'de satışa sunacağı; C501X modeli içinse küresel çapta satış planladığı söylentiler arasında. 4 GB ram, 64 GB sabit depolama alanı, 16 MP ön ve arka kameraya sahip olan C5 Pro serisi Çin'den sonra dünya pazarına da açılmış olacak. Samsung tarafından konuyla ilgili farklı bir açıklamanın gelmemesi de modelin dünya teknoloji pazarında yerini alacağı ihtimalini kuvvetlendiriyor. Orta seviye bir cihaz olan C5 PRO'nun dünya pazarında satışa sunulması beklenen yeni modeli C501X'in ise piyasa ne zaman sürüleceği ise bilinmiyor.

Samsung'un dünya piyasasına farklı telefon modelleriyle giriş yapıyor olması, pazar payını daha da artırmaya çalıştığının bir göstergesi diyebiliriz. Bu nedenle gelecek günlerde çıkacak olan gelişmeleri merak içerisinde izleyeceğiz.

Samsung Galaxy C5 Pro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film