Dünyanın En İyi Arabası Adayları Belli Oldu

Her yıl belirlenmekte olan dünyanın en iyi arabası adayları 2017 yılı için belirlendi.

Dünyanın En İyi Arabası Adayları Belli Oldu

Ülkemizde ve tüm dünyada kullanılan otomobiller belirli dönemlerde yenileniyor. Bu yenileme ve gelişmeler ışığında her yıl belirli bir tarih aralığında en iyi otomobillerin hangileri olduğu da belirlenen adaylar ile de seçiliyor. 2017 yılı için de açıklanan adaylar ile en iyi otomobilin hangisi olduğu konusunda adaylar belirlendi. Bu adayların incelemelerinde ise bazı detaylara dikkat çekilmiştir.

Markaların Kıyaslanması

Dünya üzerinde faal olan ve kullanılan BMW, Audi veya Aston Martin gibi birçok marka adeta kıyasıya yarışıyor. Bu yarış noktasında ise ünlü markaların yarıştığı bu ankette adayların tercihi bekleniyor. Yarışın kapsamında lüks araç, performans, çevreci, tasarım ve şehir içi gibi birçok kategoride araçlar yarışıyor. Bu yarış sonrasında 75 adet jüri tarafından karar verilecek. Ancak konu hakkında yapılan markalara kıyasla anketlerde düzenleniyor. Yarışma sonucu ise 13 Nisan da açıklanacak. Açıklama yapılacak nokta ise Auto Show alanında açıklanacak.

Adaylar Hangileri?

Audi A5, Audi Q2, Audi Q5, Fiat/Abarth 124 Spider, Honda Civic, Jaguar F-Pace, Mazda CX-9, Skoda Koadiaq, Toyota C-HR ve Wolswagen Tiguan yarışmalarda adaylar arasında yer alıyor. Bakalım hangi araba en iyisi seçilecek merak içerisinde bekleniyor.

Araba Otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor