Samsung Galaxy Tab S3 'Edge' Ekranlı Olacak

Ortada dolaşan söylentilere göre Samsung Galaxy Tab S3 Edge ekranına sahip olacak.

Samsung Galaxy Tab S3 'Edge' Ekranlı Olacak

Söylentilere göre Samsung'un ürettiği yeni tablet olan Galaxy Tab S3 ''edge'' ekranı ile birlikte gelecek. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan söylentilere göre Samsung firması yeni amiral gemisi isimli Galaxy S8 telefonu Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan MWC yani Mobil Dünya Kongresi' nde düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacak. Bu tanıtımı yaparken MWC boş kalmasın diye yeni ürettiği tablet olan Galaxy Tab S3 tableti de bu etkinlik kapsamında tanıtacak.

MWC 2017 de Tanıtımı Yapılacak Olan Galaxy S3 Tablet' in Sahip Olduğu Özellikler de Öğrenildi

Tab S3' ün sahip olduğu teknik özellikler sızdırılmıştı. Şimdi de Tab S3'ün nasıl bir tasarıma sahip olduğu sızdırıldı. Sızıntıyı yapan Slash Gear sitesi, Samsung' un edge ekranını, Galaxy Tab S3 de kullanacağını bildirdi. Böylece Samsung firması, Mobil Dünya Kongre' sinde ilk olarak edge ekrana sahip olan tabletini duyurmuş olacak.

Apple markasının sahip olduğu tablet pazarında, Samsung edge ekrana sahip Tab S3 ile büyük bir atılım yapmaya hazırlanacak. Samsung'un piyasaya sürmesi için merak içerisinde beklenmekte olan Tab S3 hakkında ilerleyen zamanlarda bilgiler geldikçe sizler için aktarılmaya devam edilecektir.

Samsung Galaxy Tab S3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film