Google Now Launcher’ı Kaldırabilir

Google sahip olduğu yeni Launcher'ı nedeniyle Google Now Launcher'ı yayından kaldırabilir.

Google Now Launcher’ı Kaldırabilir

The Verge'nin yayınladığı habere göre Google, Google Play Store'dan Google Now Launcher'ı kaldırmayı düşünüyor. Google Now Launcher aynı zamanda Google'ın ara yüzü olduğu için dikkatleri çekiyor. Google'ın özellikle Android One ve Nexus cihazlarında bulunan sade ve akıcı arayüz tüm android kullananlar tarafından büyük bir ilgi görüyor.

Android Telefon Kullananlara Uyarı

The Verge tüm dünyada teknoloji alanında önde gelen dev bir firmadır. The Verge, Google'ın bazı android cihazlardan arayüzlerin kaldırılacağı haberini yayınladı. Google, Google Now Launcher uygulaması olan ve aynı zamanda kendi arayüzü olan programı android telefonlardaki donmalar ve kasmalar yüzünden Play Store'dan kaldıracağını ifade etti.

Google Now Launcher Play Store da kullanıcıların sevdiği bir android arayüzüdür. Ancak bazı telefonlarda yaşanan kasma, yavaşlama ve donma sorunları da bu uygulama kaldırıldığında ortadan kalkacak gibi görülüyor. Google bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmamakla birlikte henüz bu konuyla alakalı olarak adım atılmış gibi görünmüyor. Kullanılan android uygulamaları hala çalışır durumdalar.

Google'ın gelecek günlerde Now Launcher hakkında nasıl bir yol izleyeceğini merakla bekliyoruz. Konu hakkında gerçekleşecek olan gelişmelere yer vermeye devam edeceğiz.

Now Launcher Google Now Google Launcher
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film