Dağ 2 Filminden Çağlar Ertuğrul Yeni Bir Film Hazırlığında

Dağ 2 filminin sevilen yüzlerinden Çağlar Ertuğrul yeni bir film içerisinde yönetmen rolünde yer alacak.

Dağ 2 Filminden Çağlar Ertuğrul Yeni Bir Film Hazırlığında

Gişe rekorları kıran bir film olarak tarihe geçen Dağ 2 filminin başrol oyuncusu filmdeki Oğuz karakteri yani Çağlar Ertuğrul değişik bir rol ile sevenlerini karşılayacak. Biz size döneriz isimli halk tarafından çok konuşulacak bir filme imza atmaya hazırlanan Çağlar Ertuğrul, Yönetmen rolünü canlandırıyor.

Başarılı bir izlenme grafiği yakalamış olan filmin içerisinde Bordo Bereli bir komutanı canlandırmış olan Çağlar Ertuğrul yeni bir filmde yer almanın heyecanı içerisinde bulunuyor. Yeni filmi içerisinde büyük bir yeteneğe sahip ama iş hayatında istediklerini yakalayamamış bir yönetmeni canlandıracak.

Çağlar Ertuğrul farklı rol hakkında neler hissediyor?

Dağ 2 filminde seyirciyi duygulandıran karakter olan Oğuz karakteri, rengârenk bir role bürünüyor. Filmde dans eden Ertuğrul karakteri en zor kısımlarından biri olduğunu ifade etti. Askeriyeden daha çok kendini komediye yatkın hissettiğini belirten Çağlar Ertuğrul, Biz size döneriz filminde bu yüzden daha istekli oynayacağını belirtti. Anlatım tarzı ise filmin gerçek yönetmeni olan Doğa Can Anafarta'nın kafasına uymuş gözüküyor. Ekip arkadaşlarını çok beğendiğinin ifade eden Ertuğrul, set çekimlerini eğlenceli bulmuş. En iyi komedi filmlerinden biri olacağı iddia edilen Biz Sana Döneriz hakkında pek çok kullanıcı yorumu bulunsa da oyuncular yönünden yorumlarda odak noktası Yönetmen rolündeki Çağlar Ertuğrul bulunuyor.

Çağlar Ertuğrul Dağ 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film