NASA'nın Yaptığı Hareketler Reklam Kokuyor

NASA'nın geçtiğimiz günlerde bilinmeyen cisimlerden dolayı yayını kesmesi reklam ya da viral olabileceği şüphelerini beraberinde getirdi.

NASA'nın Yaptığı Hareketler Reklam Kokuyor

Gizemli bir nesne görülmesi andından, NASA’nın (Amerikan Uzay İdaresi) Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından yapılan yayınını durdurmasına, uzmanlar tarafından birçok yorum yapıldı.

Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından yapılan yayın sırasında, uzay istasyonunun kamerasına yansıyan gizemli bir küre görüntüsünün hemen sonrasında yayınını durduran NASA, UFO’lar ile ilgili tartışmaları alevlendirdi.

Bahaneler ile Yayınlar Kesildi

Gizemli kürenin, 20 Ocak 2017’de ekranlara yansımasından hemen sonra, “Geçici sinyal kaybı” ve “Kamera değişikliği” bahaneleri ile NASA tarafından yapılan yayınlar kesilmişti. Gizemli nesnenin görülmesi ile NASA tarafından yayınların kesilmesi, birçok kişinin bu konuda yorum yapmasına neden oldu ve tartışmaları alevlendirdi.

NASA Bunu İlk Kez Yapmıyor

Yapılan yorumlardan biri de Youtubebe kanalının patronu ve blog yazarı Bright Insight (Muhtemelen takma ad). Insight yaptığı açıklamada, NASA’nın bu tip görüntüleri ilk kez saklamadığı ve daha önce bu tip olayların defalarca olduğunu belirtti. Insight ayrıca, “görülen nesne ya UFO ya da askeri teknolojiydi” ifadesini kullandı. Bu tip durumların defalarca olduğunu ve “tesadüfen” yayınların kesildiğini belirtti.

Blog yazarı Scott Brando ise, bu durumun YouTube ve NASA’nın işine geldiğini, spekülasyonların özellikle çıkarılarak para kazanıldığını ifade etti.

NASA Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film