Sony Xperia Z5 Premium 2017 Edition'ı Sunuyor!

Ortaya atılmış olan bir iddiaya göre Sony Xperia Z5 Premium 2017 Edition'ı sunmaya hazırlanıyor.

Sony Xperia Z5 Premium 2017 Edition'ı Sunuyor!

Ortaya atılan iddiara göre, Sony firması Mobil Dünya Kongresi’nde yeni bir telefon tanıtmayacak. Yeni bir telefon tanıtmaktansa Xperia Z5 Premium modeli telefonunu yenileyeceği konuşulan Sony firması Xperia Z5 Premium modeli telefonun 2017 versiyonunu gösterime sunacağını duyurdu.

Sony Firmasının Politikası Değişiyor

Sony firması, geçtiğimiz yıl amiral gemisi Z serisinde telefonlar üretmekten vazgeçti ve X, XA model serileriyle yoluna devam etti. Akabinde tekrar Amiral Gemisi serisi olan Xperia XZ modelini tekrar sunan Sony, hakkında fikir yürütülmesi zor olan bir firmaydı. Bu yıl da Mobil Dünya Kongresi’nde Sony marka telefonların nasıl bir amiral gemisi modeli ile karşılaşılacağı tartışılırken, Sony’nin yeni amiral gemisi modeli telefonuna yönelik bir bilgi sızdırıldı. Bu bilgiye göre; Sony, Xperia Z5 Premium modelini yenilemeye karar verdi ve bu yenileyeceği model Xperia Z5 Premium’un 2017 modelini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı öğrenildi.

Xperia Z5 Premium’un 2017 modelinin nasıl olacağı da adının değişip değişmeyeceği de tartışmalar arasında yerini aldı. Xperia Z5 Premium çok beğenilen bir telefon oldu ve birkaç küçük sorunu vardır. Bu sorunları düzeltip tekrar bu modeli yenileyebilecek olan Sony firması, pazardaki gücünü artıracağa benziyor.

Sony Sony Xperia Z5 Sony XPeria
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor