Mesajlaşma Uygulaması Viber'e Gizli Mesaj Özelliği Geliyor

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Viber'e gizli mesaj özelliği gelecek gibi görünüyor.

Mesajlaşma Uygulaması Viber'e Gizli Mesaj Özelliği Geliyor

Platformlar arasında çalışma özelliği olan anlık mesajlaşma uygulaması olan ve popülerliği kısa sürede artan Snapchat uygulamasında bulunan bir özellik şimdi de Whatsapp benzeri bir başka mobil uygulama olan Viber’da kullanılacak. Snapchat uygulamasında fotoğraflarda önceleri görünen sonraları yok olan bu içerik özelliği Viber’ds gizli mesaj özelliği ile kullanılabilecek. 

Kısa Süre Gözükecek

Kullanıcılara iletilen içeriklerin ekranda kısa süre görünüp sonradan kaybolması ve bir daha görünmemesi kullanıcıları sınırlandırmaktaydı. Bu soruna çözüm olarak sunulan yeni özellik Viber uygulaması ile aşılacak. Whatsapp kadar olmasa da dünyada geniş kitlelerin kullandığı Viber uygulaması bu özelliğini son güncelleştirme ile kullanıcılarına sağladı. Bu yeni içerik özelliğini sadece yazılı mesajlar ile sınırlandırmayan uygulama fotoğraf ve videolar içinde bu özelliği aktif ederek bir adım öne taşımış oldu. 

Ancak bu özelliğin henüz sadece IOS uygulaması ile çalışacağı ilerleyen zamanlarda diğer işletim sistemlerine de ekleneceği bildirilmektedir. Daha önceleri Facebook, Messenger uygulaması için bu konuda çalıştığını duyurmuştu. Viber uygulaması ile artık bu imkan gizli mesaj olarak eklenen içerik özelliği sayesinde kullanıcılara sunulmuş oldu.

 

Viber Mesajlaşma Uygulaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor