Alcatel Shine Lite Uygun Fiyatı ve Özellikleri ile Türkiye'de!

Uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çeken Alcatel Shine Lite artık Türkiye'de satın alınabilir.

Alcatel Shine Lite Uygun Fiyatı ve Özellikleri ile Türkiye'de!

Türkiye geniş Pazar piyasasına sahip olamaya devam ediyor. En son Alcatel markasına ait IFA 2016’sa tanıtımı sağlanan Premium özellikli performans ve üretim anlamında oldukça iddialı görünümü ile oldukça göze hitap etmeyi başarmıştır. Dünya’da genel tablo düşünüldüğünde kur ve dolarların bu kadar yüksek olarak devam etmesi durumuna karşın Alcatel ürünü sadece 999 TL olarak kullanıma sürülmüştür.

Alcatel Shine Lite Özellikleri

Ürün malzemeler açısından oldukça kaliteli ürünlerin birleşiminden elde edilmiştir. Ön ve arka tarafındaki kaplamalar üst seviye kalitededir. Ayrıca 2 GB Ram özelliği bulunmakla beraber depolama hafızası 16 GB olarak belirlenmiştir. Sadece bununla kalmayıp, telefona ek Micro SD özelliği eklenerek dâhili hafızanın üzerinde depolama yapma da sağlayabilmektedir. Kamera sistemi de ön ve arka yüz ekranında bulunmaktadır. Ön kamera 5 MP iken arka kamera da 13 MP olarak ayarlanmıştır. Son eklenen 4,5 G kapsamında da telefonun desteği bulunmaktadır. Dört çekirdekli işleme sahiptir. Fiyat olarak da oldukça uygun bulunması tercih edilmekte üst seviyeler de olabileceği düşünülmektedir.

Alcatel Shine Lite sahip olduğu uygun fiyatı ve güzel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Uygun fiyatlı akıllı telefon arayanlar Alcatel Shine Lite'yi satın alabilirler.

Alcatel Shine Lite Alcatel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film