Afyon Belediyesinden Yerli Cep Telefonuna Destek

Afyon Belediyesi yerli teknolojiye destek olmak amacıyla Yerli Cep Telefonu Kullanıyorum kampanyası başlattı.

Afyon Belediyesinden Yerli Cep Telefonuna Destek

Afyon Belediyesi tüm yetkililerin katıldığı bir basın açıklaması ile Vestel desteğinin alındığı Ülkemi Seviyorum Yerli Cep Telefonu Kullanıyorum kampanyasını başlattı.

Afyon Belediyesi Telefon Dağıttı

Afyon Belediye Başkanı Çoban Vestel’in bu ülkenin telefonu olduğunu düşündüklerini daha fazla destek verme kararı aldıklarını belirtirken, yaklaşık 100 kadar Vestel Venüs Cep telefonun belediye çalışanlarından, diğer parti yetkililerine hediye etti. Başkan Burhanettin Çoban açıklamalarına devam erken Venüs’ün önemli bir misyon edindiğini yurt dışı mallara karşı ekonomiye destek verdiğini anlattı. Bu yaptıkları kampanyanın her belediyeye örnek olması gerektiği belirten Başkan Çoban herkesi Vestel Venüs kullanmaya çağırdı.

Kampanyaya Muhalefet Olanlar Var

Bu kampanyaya muhalefet olanlarda var. Vestel’in cep telefonun yerli mal lanse edilmesinin birçok kişi tarafından reklam stratejisi olduğu cep telefonu gibi ürünlerde yerli malı mantığının anlamsız olduğunu söyleyenler bulunuyor. Vestel, General Mobile gibi firmaların ürünleri Türkiye’de üretilse de Apple nasıl sadece Amerika’nın malı değilse bunlarında Türkiye’nin malı gibi bakılmasının yanlış olduğunu söyleyenler var. Diğer taraftan kampanyanın ve Vestel'in gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları beğenen ve takdir eden kişilerin sayısı da oldukça fazladır.

Afyon Vestel Telefon Kampanyası Cep Telefonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film