Kronaby Hibrit Akıllı Saatleri Satışa Sunacak

Dünyaca ünlü Kronaby markası şarjı iki yıl gidecek olan hibrit akıllı saatleri satışa sunmaya hazırlanıyor.

Kronaby Hibrit Akıllı Saatleri Satışa Sunacak

Akıllı saat markası olan İsveçli Kronaby firması şarjı iki yıl giden hibrit 4 akıllı saat modelini müşterilerinin beğenisine sunacak.

Geleneksel tarzla teknolojiyi buluşturan saatler safir kristal kaplı paslanmaz çelikten üretilmiş olup 100 metreye kadar suya dayanaklıdır. Ayrıca deri paslanmaz çelik ve örgü modelleri ile her beğeniye hitap ediyor.

Android ve Apple ile uyumlu

Yeni nesil hibrit akıllı saatler android ve Apple telefonlar ile uyumlu. Saatinde üzerinde bulunan her tuşa ayrı bir fonksiyon atanabiliyor. Kronoby saatlerin kullanıcılarını en çok sevindireceği haber ise bu akıllı saatlerin iki yıl boyunca hiç şarj edilmeden kullanılabilecek olması. Bu da akıllı telefonlarda çözülemeyen şarj sorunun bu akıllı saatler ile ortadan kalktığını müjdeliyor bizlere.

Akıllı saatlerin diğer özelliklerini sıralamak gerekirse, adım sayar, akıllı alarm, müzik kontrolü ve hareket uyarı özellikleri bulunmaktadır. Mart ayında müşteri ile buluşacak olan akıllı saatlerin fiyatları 295 ve 595 Euro arasında değişiyor. İlk aşamada sadece Avrupa’da satışa sunulacak olan saatler ilerleyen dönemlerde diğer ülkelere de dağıtılacak. Marka bağımlıları tarafından akıllı saatlerin satışa sunulması heyecanla bekleniyor.

Kronaby Hibrit Akıllı Saat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film