Meizu Pro 7 Özellikleri Sızdırıldı

Merakla beklenmekte olan Meizu Pro 7 özellikleri geçtiğimiz günlerde internette sızdırıldı.

Meizu Pro 7 Özellikleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan basına sızmalar ile gündeme gelen Meizu'nun çıkardığı yeni üst seviye fiyat - performans bazlı olacağına tahmin yürütülen telefonu Meizu Pro 7'nin Çin firması Xiaomi Mi Mix'e rakip olarak çıktığı ve tamamı çerçevesiz bir ekranla geleceği biliniyordu ancak geçtiğimiz günlerde telefon bütün hatlarıyla sızdırıldı. Alınan sızıntılara bakılacak olursa Samsung firmasının S7 Edge telefonuna çok benzeyen Meizu Pro 7'nin detayları kullanıcıları şaşırttı.

Meizu Pro 7 Özellikleri

Sızıntılara göre Samsung firmalarından alışılan kavisli çift ekran özelliği göze çarpıyor. Fiziksel Home butonu barındıran Meizu Pro 7'nın diğer tasarım detayları S7 Edge'yi anımsatıyor. Teknik özellikleri gerçekten iddialı olan telefonun işlemcisini Quallcom firmasının Snapdragon 821 modelini kullanacağı tahmin ediliyor. Teknik detaylar pek fazla sızdırılmamış olsa bile işlemci, RAM gibi yanlardan güçlü olacağı biliniyor. Meizu Pro 7'nin Meizu firmasının düzenleyeceği bir etkinlik ile tanıtılacağı biliniyor. Bu telefonun tanıtılması olayı tam kesin olmasa da haliyle kongrenin tarihi olan Şubat ayının sonları olması bekleniyor.

Meizu Pro 7'nin sahip olacağı özellikler detaylı olarak meraklıları tarafından bekleniyor. Lakin açıklanacak olan resmi bir açıklama neticesinde gerçek bilgiler bilinecek diyebiliriz.

Meizu Meizu Pro 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film