Nokia P1'e Ait Özellikler Ortaya Çıkıyor

Nokia'nın piyasaya sunacağı Nokia P1'e ait bazı özellikler ortaya çıkmaya başladı.

Nokia P1'e Ait Özellikler Ortaya Çıkıyor

Nokia'nın piyasaya daha önceden süreceğini açıkladığı Nokia P1 modeline ait detaylar yavaş yavaş açığa çıkmaya başladı. Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtımı yapılacak olan telefonun bazı teknik detayları kullanıcılarla paylaşıldı.

Bir zamanların efsanesi Nokia, 2017 yılına hızlı bir giriş yaparak tekrardan eski günlerine dönmeyi planlıyor. Nokia 6 ile piyasaya tekrardan giriş yapan marka, bu sefer de Nokia P1 ile ses getirmeyi hedefliyor.

Geniş Teknik Donanım

Geniş bir teknik donanıma sahip olacağı belirtilen Nokia P1, Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip olacak. 3.500 mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olan cihaz, 5.3 inç 2K çözünürlüğü ile kullanıcıların karşısına çıkacak. IGZO panel ile şık bir görüntü veren Nokia P1; Andreno 540 ve Qualcomm Snapdragon 835'ten güç alacak.

Teknik donanımların yanı sıra, tasarım olarak da oldukça şık bir görüntüde tasarlanan Nokia P1'in oldukça ses getirmesi bekleniyor. Nokia, bu tasarımı ile ilgili diğer detayları şimdilik açıklamaz iken, resmi olarak tanıtımı Mobil Dünya Kongresi'nde yapacağını belirtti. Söz konusu kongre 27 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenecek. Tanıtımından sonra fiyatı ve özellikleri konusunda detaylı bilgi sahibi olunabileceği tahmin edilecektir.

Nokia Nokia P1 Akıllı Telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film