En Çok Ziyaret Edilen Futbol Takımı Siteleri Açıklandı

UEFA tarafından en çok ziyaret edilen futbol takımı siteleri listesi açıklandı.

En Çok Ziyaret Edilen Futbol Takımı Siteleri Açıklandı

Dünyada en çok ziyaret edilmiş olan futbol kulüplerine ait web sitelerinin isimleri açıklandı. Bu web sitelerinin için de Fenerbahçe kulübü önemli bir yer kaptı.
Dünyanın en çok ziyaret edilen futbol kulübü web sitelerinin için de Manchester United ilk sırada yer aldı. Manchester United futbol kulübüne ait olan web sitesini her ay ortalama olarak sekiz buçuk milyon kişi ziyaret ediyor.

En Çok Ziyaret Edilen Futbol Kulübü İnternet Siteleri

Birinci sırada yer alan Manchester United' in arkasına ikinci sırada Arsenal ve üçüncü sırada Liverpool geliyor. Arsenal takımını ziyaret eden ziyaretçi sayısı sekiz milyon civarın da iken üçüncü sırada yer alan Liverpool' un ise sekiz milyonun biraz altında yer alıyor. Dünyada ki futbol takımları arasında en güçlü takımlar arasında yer alan Barcelona ile Real Madrid takımlarının ziyaretçi sayısı altı buçuk milyon ile yedi milyon arasında değişiyor. Altıncı sırada ise bir Türk takımı olan Fenerbahçe takımı sıralamada yerini alıyor. İnternetin ve özellikle sosyal medyanın günümüzde yoğun biçimde kullanılması nedeniyle, futbol takımları bu alanlara daha çok ilgi göstermeye başlamışlardır.

 

Futbol Takımı UEFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film