Yılmaz Erdoğan'a Ailesinden Anlamlı Destek

Yılmaz Erdoğan'a annesi ile babası Süheyla ve Nazım Erdoğan çiftinden anlamlı destek geldi.

Yılmaz Erdoğan'a Ailesinden Anlamlı Destek

Geçmiş dönemde yaptığı tiyatro oyunları ile gündelik hayatta birçok insanın takdir ettiği Yılmaz Erdoğan'a özellikle ailesinden son derece anlamlı ziyaretler gerçekleşiyor. Yaptığı birçok sinema filminde hem oynayan hem de çeken Yılmaz Erdoğan aynı zamanda sahne performansları ile de çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Bostancı Kültür ve Göster Merkezinde sahneye çıktı.

Bu sahne şovu sırasında izleyiciler arasında olan ve Yılmaz Erdoğan'a her alanda destek veren anne Süheyla Hanım ve baba Nazım Bey yaptıkları açıklamalar ile oğulları ile gurur duyduklarını açıkladılar. Bu gösteri sırasında duygu yüklü dakikalar geçiren ikili daha sonra oğulları ile mekândan ayrıldı.

Birçok kimliği ile sinema ve tiyatro alanında hizmet veren Yılmaz Erdoğan yakın bir zamanda balatmış olduğu tiyatro gösterici sebebiyle yaklaşık olarak 2500 kişilik büyük bir topluluk karşısında Münaşaka isimli eserini sahneledi. Bu gösteri sürecinde kendisini izlemeye gelen bu büyük kalabalığı adeta kahkaha krizine sokan ünlü oyuncu yaklaşık olarak 3 saat boyunca performansını sürdürdü. Usta oyuncunun gerçekleştirmiş olduğu tiyatro ve sinema çalışmaları izleyiciler tarafından beğeni toplamaya devam ediyor.

Yılmaz Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film