Huawei P10 Dikkatleri Üzerine Çekecek

Huawei P10 sahip olacağı bilinen özellikleri ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Huawei P10 Dikkatleri Üzerine Çekecek

2017 yılı itibariyle yeni cep telefonu modelleri duyuran firmalardan biride Huawei firması. Uygun fiyat, fonksiyonel ve sağlam ürünleri ile tanınan firma 2017 yılında satışa sunacağı P10 ile büyük bir ivme yakalamayı bekliyor. Mate 9 modelinin başarısı ile P10 modeline olan beklenti artmış durumda.

Huawei P10 tasarım Ve Özellikler Üst Seviyede

P10 için yapılan açıklamalarda ekran dışında telefonun her yerinin paslanmaz metal ile kaplanacağının söylenmesi sağlamlığa önem veren metal kasa tasarımlar ile ilgi uyandıran Huawei’yi daha sevilir hale getirecek bir konu. Görüntü olarak Mate 9 Porsche modeline benziyor.

P10 Parmak İzinde Son Seviyede

Huawei telefonlarında arkada alışılan parmak izi tanıma bu sefer büyük oranda ön tarafa taşınacak ve ultra bir teknoloji ile mükemmel tanıma uyumu sağlayacak. Henüz telefonun tüm ayrıntıları ortaya çıkmasa da parmak izi sensörün de inanılmaz bir tanıma hızına ulaşılacağı beklenen P10 tanıtılan parmağı en ince ayrıntılarına kadar tanımlayabilecek. P10 5.5 inç. Bir boyla satışa çıkacak diye düşünülürken ekranın Amoled olacağı neredeyse kesin gibi gözüküyor.

Huawei Huawei P10
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film