Pokemon Go'dan Sevgililer Günü Sürprizi

Pokemon Go sevgililer günü sürprizi yaparak 2. jenerasyon pokemon güncellemesini sunacak.

Pokemon Go'dan Sevgililer Günü Sürprizi

Pokemon GO'nun son dönemler de popülaritesi düşüşte. Bu sebep ile sevgililer günü için sürpriz yapan Pokemon GO, 14 Şubat' ta 2. jenerasyon pokemonlar ile hareketlenecek.
İlk çıktığı dönemde oldukça popüler olan Pokemon GO, Niantic ve Nintendo ile yüksek rakamlar da paralar kazandı. Fakat son dönemde popülerliliği düştü ve bunun üzerine hareketlenme olması için sevgililer gününde yeni pokemonların eklendiği büyük bir güncelleme alacak.

Yeni Güncelleme de Neler Var?

Uzun süredir Pokemon GO da güncelleme bekleniyor ve bu yeni güncelleme de neler olacağı konuşuluyor. Sevgililer gününde yapılacak olan güncelleme öncesi bazı yeni Gen 2 pokemonların da ortaya çıkması beklentiler arasında bahsediliyor. Pokemon'ların bilinen karakterleri Cleffa, ıgglybuff, Pichu, Togepi, Elekid, Magby ve Smoochum. 14 Şubat sevgililer gününde yapılacak olan güncelleme de bu karakterler yine olacak ve bu karakterlerin dışında da başka neler olacak ve tam oyuna hepsi ne zaman yerleşmiş olacak merak ile bekleniyor.

İlk uygulama marketine sunulduğu andan itibaren oldukça popüler olmuş ve pek çok rekoru kırmış olan Pokemon Go sahip olduğu yükselişi koruyamamıştır. Gerçekleştirdiği yükselişin ardından hızlı biçimde de düşüş yaşamaya başlamış olan oyunu tekrardan canlandırmak adına güncelleme getirme çalışmalarına devam edilecek gibi görünüyor. Hatta oyunun yeni oyunu bile yakında çıkacağı söyleniyor.

Pokemon Pokemon Go Pokemon Go Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor