Whatsapp'a Mesajları Geri Alma ve Düzeltme Özelliği Geliyor

Mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a gelecek yeni özellikle gönderilen mesajları geri almak ve düzeltmek mümkün hale gelecek.

Whatsapp'a Mesajları Geri Alma ve Düzeltme Özelliği Geliyor

Gelişen teknolojinin anlık mesajlaşma ayağında açık ara önde olan Whatsapp kendisine yenilik kazandırmaya devam ediyor. Genel özellikler içerinde ücretsiz kullanıma sahip olması; kullanıcılar için önemli tercih alanları içerisinde yer almaktaydı. Zaman içerisinde gelişen adımlarla bir yıl üstünde ödeme yapma özelliği eklendi ve yıllık veya farklı ödeme koşulları ile de ödeme kolaylığı sağlayabildi. Hemen her telefon için de uyum sağlaması kullanıcı ve yönetici adına önemli kolaylıklar içerisinde yer aldı.

Yenilik Devi Whatsapp

Whatsapp kullanıcılarının kendi arasında olması gerekenler ya da var olup eksik olan eklentilerin tamamlanması konusunda her geçen gün yenilik gelmektedir. Bu konuda eksik olan Whatsapp sonunda yanlış kişiye yanlış mesajın gönderilmesini engelleme yoluna girdi. Son gelecek olan güncelleme ile birlikte iletilen medya araçları veya yazılar gerçi çağır butonu sayesinde geri alınabilecek. Tabi bu durum karşı tarafın mesaj içeriğini göreceği ana kadar geçerlidir. Yani mavi tik oluşumundan sonra silmek mümkün olmayacak, ayrıca karşı tarafa silinen mesajların içeriği mesaj silindi olarak gözükecektir. Bu durum kullanıcılar arasında bir takım sorunların çıkmasına da yol açacak gibi gözüküyor.

Whatsapp Mesajlaşma Uygulaması Mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film