Mars'taki Yaşam Nükleer Bombayla Son Buldu İddiası

Dr. John Brandenburg'un iddiasına göre Mars'ta var olan yaşam nükleer bomba sonucu yok oldu.

Mars'taki Yaşam Nükleer Bombayla Son Buldu İddiası

Dr. John Brandenburg'a göre Mars'ta yaşam vardı ancak nükleer patlamalar sonucunda buradaki canlılar yaşamını yitirdi. Ünlü fizikçi iddialarına Nasa tarafından yayınlanan fotoğrafları kanıt olarak gösterdi ve dedi ki: yarım milyar yıl önce gerçekleşen nükleer savaştaki patlamaların etkileri fotoğraflarda görülebiliyor. Bu durumu fotoğraf okumayı bilen herkesin anlayabileceğini iddia eden John Brendenburg, patlamaların etkilerinin özellikle Cydonia Mesa ve Galaxias Chaos'da olduğunu iddia etti.

Dr. John Brandenburg'un iddialarına göre Mars'taki nükleer patlamalar sonucunda yok olan medeniyet Bronz Çağındaki insanlardan oluşan antik medeniyet. Dr John'un tezine göre başka gezegenlerden gelen daha ileri uygarlık düzeyine sahip, gelişmiş bir medeniyet nükleer silah kullanarak Mars'taki canlı hayatını yok etti. Oldukça ciddi iddialar ortaya koyan Dr. John'un son iddiası ise direkt olarak dünyayı ilgilendiriyor.

Dr. John Brandenburg'un son iddiası nedir?

Dr. John Brandenburg'a göre şubat ayı içerisinde dünyaya dev bir Asteriod çarpacak. Yine ünlü fizikçinin iddialarına göre Nasa bu durumdan haberdar. Dr. John Brandenburg bütün bu iddialarına kanıt olarak Nasa'nın Mars'ta toplamış olduğu delilleri gösteriyor.

Kaynak: Webtekno

Mars Nükleer Bomba John Brandenburg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film