Michael Bay'ın Küçük Amerika Filmi Donald Trump'ı Kızdırabilir

Michael Bay yeni filmi olan Küçük Amerika sahip olduğu konusu nedeniyle Donald Trump'ı kızdırabilir.

Michael Bay'ın Küçük Amerika Filmi Donald Trump'ı Kızdırabilir

Amerika Birleşik Devletleri'nde Donald Trump seçimleri kazanıp ABD'nin yeni başkanı oldu ama Trump'un başarısız olacağını ve ABD'yi ileri taşıyıp taşıyamayacağı tartışılırken, ünlü yönetmen Michael Bay de kendi tarzında bir eleştiride bulundu ve gelecekte Amerika Birleşik Devletleri'nin hangi seviyede olacağını düşündüğü bir film yapmaya karar verdi.
Michael Bay yeni filmine Küçük Amerika adını verecek ve bu filmin isim haklarını satın aldı.

Küçük Amerika Adlı Filminin Konusu Ne Olacak?

Michael Bay bu filmde Donald Trump tarzında bir devlet başkanının Amerika Birleşik Devletleri'ni iflas ettireceğini iddia etti ve bu senaryoyu filmde oynatacak. Michael Bay'in yeni filmi Küçük Amerika'nın konusuna göre ABD ekonomisi batacak ve ABD halkı Çin'e sığınarak mülteci hayatı yaşayacak. Filme Çinli zengin bir ailenin ABD'li mülteciler tarafından kaçırılması sonucunda aile çok para vererek Amerikalı özel kuvvetler üyesi bir askerle kızın bulunması için anlaşır ve macera başlar.
Daha önceki başarılı çalışmaları Pearl Harbour, The Rock, Bad Boys ve Armeggedon gibi filmlerle adından oldukça bahsettiren Michael Bay, yeni projesi ile de oldukça ses getireceğe benziyor.

Donald Trump Küçük Amerika Michael Bay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film