Rock Dog - Süper Yetenek Filminin Yeni Afişi Sunuldu

Merakla beklenmekte olan Süper Yetenek yani Rock Dog filminin yeni afişi yayınlandı.

Rock Dog - Süper Yetenek Filminin Yeni Afişi Sunuldu

Merakla beklenen Süper Yetenek yani Rock Dog adlı filmden yeni kareler sinema sevenlerle buluştu. Oscar adaylı yönetmen Ash Brannon'un yönetmenliğini yaptığı Süper Yetenek filmi izleyici tarafından merakla beklenmekte. Daha önce Oyuncak hikâyesi 2 ve Neşeli Dalgalar gibi sinema filmlerini de çeken ve oldukça başarılı projelere imza atan Ash Branon'un yeni filmi olan Süper Yetenek'te de macera bir an olsun eksik olmayacak.

Süper Yetenek Adlı Filmin Konusu Nedir?

Filmin konusu Kar dağında yaşayan koyunların hayatlarını Linnux ve çetesinden korumak için mücadele veren Tibet mastflerinin zorlu görevidir. Kar dağındaki koyunların tek geçim kaynağı yün üretmektir ve yaşadıkları köy, küçük ve huzur doludur. Ta ki Lünnux ve çetesi köyü fark edene kadar.

süper yetenek

Mastiflerin lideri olan Khampa köyü korumak için büyük bir çaba gösterir ve bir takım kararlar alarak köye de uygulatır. Mesela müziğin yasak olması da bu kararlardan bir tanesidir. Khampa'nın oğlu Bodi ise aşırı derecede müzik sever ve rock müzik hayranıdır. Bulmuş olduğu bir radyo ile Bodi'nin hayatı değişir ve Bodi köyü terk ederek müzik yıldızı olmaya karar verir ve köyden ayrılır.

Rock Dog Süper Yetenek Afiş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film