iOS 10.3 Beta Olarak Pek Çok Yenilikle Birlikte Sunuldu

iOS 10.3 Beta versiyonu beraberinde getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıma sunuldu.

iOS 10.3 Beta Olarak Pek Çok Yenilikle Birlikte Sunuldu

Apple ürünleri sık sık güncelleştirme almasıyla ve yeni özelliklerin eklenmesiyle medyada gündemden düşmüyor. iOS 10.2'nin ardından geçtiğimiz günlerde kullanıcıyla BETA sürümü paylaşılan iOS 10.3'ün yenilikleri göz kamaştırıyor. Geliştiricilerin yoğun çaba sarf ettiği bu sürümde diğer işletim sistemlerine gözdağı verircesine farklılıklar mevcut.

iOS 10.3 yenilikleri nelerdir?

Halka açık olarak sunulun bu beta sürümünde: APFS (Yeni tür bir dosya sistemi), PodCast aracı, Safari web tarayıcısına yeni kararlaştırılmış özellikler, CarPlay' de Varsayılan menüye dönmeden önce son kullanılan 3 uygulamaya erişim, kullanıcının kişiselleştirme özelliği barındıran güvenlik ayarları ve kullanıcılar tarafından en çok merak edilen en çok beklenen AirPod'ları bulabilme özelliği bulunuyor.

Takdir edilir ki AirPod'ların kaybolma sıklığı kablosuz olduğu için kablolu kulaklıklara göre daha fazla. Bu durumlarda kullanıcının mağduriyetini göz önünde bulunduran Apple şirketi iOS'un 10.3 versiyonunda bu özelliği koyarak 10.3 versiyonuna hayat katmıştır. Şuan iOS kullanıcıları olan aynı zamanda BETA programına katılmış, kaydı bulunan herkes iOS 10.3'ü kurabilir. Beta şeklinde sunulduktan sonra bakalım nasıl bir performans gösterecek ilerleyen zamanlarda görebileceğiz.

iOS iPhone Apple Airpod
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film