Samsung Galaxy S8 Özellikleri Ve Görüntüsü Sızdırıldı

Merakla beklenen Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve sahip olduğu görüntüsü VentureBeat tarafından sızdırıldı.

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Ve Görüntüsü Sızdırıldı

Samsung firmasının en çok sevilen serisi Galaxy’nin 8 modeli büyük merak uyandırıyordu. Birçok internet firmasında yeni telefon ile ilgili haberler yayınlanırken VentureBeat sitesi yeni Galaxy 8 ile ilgili tüm ayrıntıları su üstüne çıkardı. Samsung Galaxy 8’in yayılan haberlerden çok farklı bir telefon olacağı sızdırılan görüntüler ile tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy 8 ve Yeni Tasarım

Sızdırılan görüntüler neticesinde tasarımda çok büyük değişikliğe gidilecek gibi görülüyor. Dünya’da Samsung için en çok dikkatleri çekecek olan şey herkesin beklediği bir durum. Samsung yeni telefonunda ekran ile telefon kasasını birbirine iyice birleştiriyor. Ön taraf %90 oranında ekran ile kaplanmış. Bu değişiklik bazı alışkanlıkları da değiştiriyor. Samsung alışılmış tuşunu kaldırıp tamamen dokunmatik bir ekrana geçiş yapıyor. Bunun dışında parmak izi okuma teknolojisi de ön taraftan çıkıp arka kameranın yanına taşınıyor.

Samsung Galaxy 8’de Teknik Değişiklikler

Telefon 3000 mAh batarya ile gelirken 6 GB ram kullanıcıları çok sevindirdi. Performansta lider olmaya hedef. Cep telefonunu masa üstü gibi de kullanabileceğiniz bir teknoloji ile gelecek Galaxy 8 farklı işlemci seçenekleri ile sunulacak. Ayrıca Galaxy S8 bataryası 3000 mAh olması beklenirken, Galaxy S8 Plus versiyonunda ise 3500 mAh'lık bir batarya kullanılması bekleniyor.

Samsung Samsung Galaxy S8 Galaxy S8 Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film