Facebook Messenger'a Reklam Geliyor

Facebook'un en çok kullanılan uygulaması Messenger'da reklamlar yayınlanmaya başlanacak.

Facebook Messenger'a Reklam Geliyor

Facebook içerik olarak oldukça etkin alana sahiptir. Popülerlik seviyesinin yüksek olması sayesinde kullanıcılar arasında yeni eski fark etmeksizin iletişim kurulabilmiş, var olan ya da yeni oluşturulan duygu ve düşüncelerin ilerlemesi sağlanabilmiştir. Facebook dünya üzerinde oldukça geniş ve büyük etki alanına sahiptir. Milyonlarca Kullanıcı ağı siteleri üzerinde mevcuttur. Bunda en büyük pay yine kendisinin sunmuş olduğu etki ve yeniliklerdir.

Messenger'da Reklam Devri

Facebook son dönemde Messenger üzerinde yapacağı yenilikle birlikte gündeme gelmeye devam ediyor. Yapacakları yeniliğe göre artık Messenger üzerinden de reklamlar ortaya çıkacaktır. Reklam içeriklerin olması tepki toplayacağı düşüncesi oluştururken aynı zamana da reklamların konuşma alanlarında olmayarak girişi sayfalarında görüntü de olacağının da bilgisi verilmişti. Yayınlanan bu haber sonrasın da kullanıcıların akılların da reklam süreçlerinin de ilerleyen günlerde konuşma ekranlarında olabileceği düşüncesi yer almaya başladı.

Messenger Nedir

Facebook’un kendi bünyesine dâhil ettiği aynı zamanda Facebook tabanlı programıdır. Üzerinde listeniz de arkadaşınız olan kişilerle iletişim kurabileceğiniz alan olmakla birlikte; yeni kişilerle de iletişim ve dâhil olma işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Messenger Facebook Messenger
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film