LG G6 Ne Zaman Çıkacak ve Teknik Özellikleri

LG G6 Ne zaman çıkacak ve teknik özellikleri neler olacak merakla bekleniyor.

LG G6 Ne Zaman Çıkacak ve Teknik Özellikleri

LG G6 Ne zaman çıkacak? Özellikleri nelerdir gibi soruların cevapları LG sevenler tarafından merakla bekleniyor. LG her yıl bir yenisini geliştirdiği G serisinin LG G6 versiyonunu bu sene ne zaman çıkaracak oldukça merak konusu olmuş durumdadır. Günümüz akıllı telefon sektöründe önemli bir paya sahip olan LG bu yıl amiral gemisi G6'yı tanıtması bekleniyor. Bu nedenle LG hayranlarının yeni modeli çıkarması heyecanla bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve pek çok kişi tarafından olumlu puanlar alan LG G5'in ardından şimdi de LG G6 merak edilmeye başlandı bile. Bir ara ortalıkta dolaşan ve LG G6'ya ait olduğu söylenilen görüntüler ve özellikler kişilerin meraklarını tetikleyen unsurlar arasında yer alıyor. G serisinde yaptığı köklü değişiklikler sayesinde takipçilerinin onayını almayı başarmış olan LG'nin bu sene neler yapacağı merakla beklenecek.

LG G6 için ise beklenen bazı teknik özelliklerin olduğunu biliyoruz. Bunların arasında çift kamera, 12 MP arka kamera ve bu kameranın 4K kayıt alabiliyor olması ve en çok istenilen özellik ise şüphesiz ki parmak okuyucu yeni teknoloji özelliğidir. iPhone serisinde yer alan ve iPhone kullanıcılarının çok sevdikleri parmak okuyucu teknolojisinin LG G6'ya da gelmesi en çok istenilen teknik özelliklerin başında geliyor. Şu an için resmi bir açıklama olmamasına rağmen geçen yıllardaki gibi LG G6'nın mart ya da nisan civarlarında tanıtılması ve piyasaya sürülmesi bekleniyor.

LG G6 LG LG G6 Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film