Paramparça 88. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Paramparça 88. bölüm fragmanı yayınlandı ve hemen izle gelecek hafta neler olacak öğrenebilirsin.

Paramparça 88. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Paramparça 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak ve Dilara kurtulacak mı? Dizinin fragmanı yayınlandı ve izleyiciler tarafından en çok merak edilen soruların başında geliyor. Bildiğiniz üzere dizinin 87. bölüm fragmanı yayınlandığında, Dilara'nın ölüm kalım mücadelesi verdiği görülmekteydi. Dilara geçirmiş olduğu kazadan sonra hayata tutunmayı başarabilecek mi? Daha sonrasında dizi de neler olacak herkes merakla gelecek bölümün gelmesini istiyor.

Paramparça 87. Bölüm Özeti

Dilara ölümle yaşam arasında ince bir çizgi üzerinde yer almaktadır. Ozan ile tartışmış olan Dilara kendisine doğru gelmekte olan otobüsü son anda fark etmiştir fakat bu fark ediş onun kurtulması için yeterli olmamıştır. Otobüsün kendisine çarpmasıyla birlikte yere yığılmış olan Dilara'nın çantası ayrıca kapkaççı tarafından çalınmıştır. Bu nedenle Dilara kaza kayıtlarına, kırk yaşlarında ağır yaralı bir kadın olarak geçer ve üzerinden nüfus cüzdanı çıkmamıştır ibaresi bulunur.

Ozan gerçekleri öğrendikten sonra Dilara'ya ulaşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşmayı başaramamıştır. Ozan'ın Dilara ile konuşacağını bilmekte olan Harun ve Cihan Dilara'yı bulamamaktadırlar. Daha sonrasında duydukları bir haberle birlikte şaşkınlık ve şoku bir arada yaşarlar. Ölüm haberi şeklinde aldıkları haberdeki kadın Dilara'ya oldukça uymaktadır. Hemen hızlıca hastaneye Dilara'nın yanına giderler. Hastaneye varmış olan herkesi büyük bir acı kaplamıştır.

Damir ise Selma'nın polisle işbirliği içerisinde olduğunu fark eder. Damir kendisini Hazal'a bir iş adamı olarak tanıtmıştır. Ayrıca Damir Hazal'ı ilk defa gördüğünde hayatının değişeceğinin farkındadır.

Paramparça 88. Bölüm Fragmanı İzle

Paramparça 88. bölüm fragmanı yayınladı. Aşağıdaki linki kullanarak fragmanı izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Paramparça Paramparça 88. Bölüm Paramparça Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film