Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve hemen izle gelecek bölüm neler olacak öğrenebilirsin.

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında pazartesi günleri izleyecileri ile buluşan Kırgın Çiçekler 68.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin bu bölümünde Meral'in hapse girmiş olması ve hapiste kendisini öldürmeye karar vermiş olması haftaya damgasını vurdu. Dizinin her hafta merakla beklenilen olaylara sahne olması, gidişatın iyice karmaşık hale gelmesi nedeniyle izleyicilerin merakını daha da arttırmaya devam ediyor.

Bir kız düşünün ki umutları olan, geleceği olan ve bu kızın yapmış olduğu bir yanlışlık nedeniyle hapse düşmesi ve tüm hayatının kararması onu nasıl etkileyecektir. Bu kız hem de daha oldukça genç yaşta ve hayatını kurmak isterken bunların başına gelmiş olması onu derinden yaralayacaktır. Meral bu nedenle dizinin bu haftaki en önemli konularından bir tanesi durumunda yer alıyor. Hapse düşmüş olmasının yanı sıra intihar etmeyi düşünmeye başlamış olması, dizinin son haftalardaki başlıca olaylarından bir tanesi olacak gibi görünüyor.

Kırgın Çiçekler Konusu

16 yaşında genç bir kız olan Eylül'ün hayat hikayesinin anlatıldığı dizi de, annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşam mücadelesi vermesini izliyoruz. Eylül sürekli olarak Kemal tarafından taciz tehdidiyle karşı karşıyadır. Bu durumu annesine anlatan Eylül, annesiyle karar verip bir çözüm yolu bulurlar. Bu çözüm de, Eylül'ün yetimhaneye yerleşmesidir. Bu nedenle annesi Eylül'ü yetimhaneye bırakacaktır. Bundan sonra dizide yaşanan olaylar meydana gelmeye başlar.

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı İzle

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm fragmanı yayınlandı ve aşağıdaki link ile fragmanı izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Kırgın Çiçekler Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film