Bana Sevmeyi Anlat 21. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm fragmanı yayınlandı ve Gelecek hafta neler olacak en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 21. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bana Sevmeti Anlat 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak en çok merak edilen konuların başında geliyor. Çünkü son bölümle birlikte Haşmet intikam almak için elinden geleni yapmakta kararlı gibi görünüyor. Bu durum dizinin gidişatını oldukça etkileyecek gibi duruyor. Bu nedenle gelecek bölümlerde bizleri büyük bir heyecanın beklediğini söylemekte yarar var. Bu nedenle dizinin gelecek bölümleri için dizinin sevenleri yeni fragmanı merakla beklemektedirler.

Bana Sevmeyi Anlat 20. Bölüm Özeti

Berna Haşmet'i fazlasıyla sinirlendirecek olan pek çok şey anlatmıştır. Bu durum Haşmet'in intikam alma isteğini ortaya çıkaracaktır. Artık Haşmet için intikam almaktan başka bir yol bulunmamaktadır. Bu nedenle Haşmet, tüm kozlarını ortaya koymakta kararlıdır. Leyla ise Haşmet'in ortalarda olmaması nedeniyle bir gerginlik içerisindedir. Çünkü Haşmet'in neler yapacağı konusunda fikri olmaması, onun bu telaşını artırmaya yeten ilk nedenlerden biridir. Alper ise Leyla'yı sakinleştirmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Hem Leyla'yı sakinleştirmek hem de başına gelen belalar ile mücadele etmek için fikir üretmeye çalışır. Engin ise Haşmet'in kendine ulaşmıyor olmasından içten içe şüphelenmektedir. Bu nedenle bir savaşın başlamak üzere olduğuna artık emin olmaya başlamıştır. Canan bu olanların yanında gizli bir tehdit ile başbaşa kalmıştır. Artık dizide yaşanan bunca olaydan sonra, hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı İzle

Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak gelecek bölüm fragmanını izleme imkanına sahipsiniz

fragmanı izlemek için tıklayınız

Bana Sevmeyi Anlat Bana Sevmeyi Anlat Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film