O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

O Hayat Benim 117. Bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek bölüm bizleri oldukça etkileyecek görünüyor.

O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

FOX TV ekranlarında izleyenlerde buluşmakta olan ve pazar günlerinin en iyi dizilerinden bir tanesi olan O Hayat Benim 117. bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak izleyiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Dizinin bildiğiniz üzere uzun bir zamandan bu yana soluksuz biçimde devam ediyor olması ve her hafta sahip olduğu kalitesine kalite katması nedeniyle sabit bir kitlesinin oluştuğunu söyleyebiliriz.

Bu nedenle dizinin gelecek bölümü merakla bekleniyor. Her hafta pazar günleri yayınlanmakta olan dizinin reyting konusunda önemli rakipleri bulunuyor. Lakin O Hayat Benim dizisi en eski dizi olması nedeniyle bir adım önde diyebiliriz.

O Hayat Benim 116. Bölüm Özeti

Efsun kendisine iki farklı hedef belirlemiştir. Birindcisi Nuran'ı geri almaya çalışacaktır. Daha sonrasında ise Atahan'lar ile rövanş konusunda çıkmaktır. Bu mücadelesinde yanında iki farklı kişinin desteğini bulacaktır. Efsun kendisine destek olanlar ile birlikte yepyeni ittifaklar kurmayı başaracaktır. Bahar ve Ateş Hülya'nın ortaya atmış olduğu yalanların yanında yer alacaklar mıdır bu en önemli sorulardan bir tanesidir. Nuran kanun önünde öz evlatları olduğunun mücadelesini verecek ve bunu kanıtlamak için elinden ne geliyorsa eksik etmeyecektir. Nuran'a ulaşmış olan Arda ve Efsun'u beklemedikleri bir olay karşılayacaktır. Nuran ne Efsun'u ne de Arda'yı istememektedir. Efsun bu durum karşısında bir şoka uğrar ve hayatı başına yıkılmış hisseder. Bu durumların sorumlusu olarak kabul ettiği Hülya'dan hıncını çıkarmaya karar erir. Hülya'nın konakta kalmaması için elinden geleni yapar ve daha sonrasında onun yanında kaldığı herkesle olan bağlarının kopmasını sağlayacaktır. Sahip olduğu müttefikler sayesinde Hülya ile Kenan arasındaki bağı bile eritmeyi başaracaktır.

O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 117.bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak dizinin 117.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

O Hayat Benim O Hayat Benim 117 O Hayat Benim Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film