Hayat Bazen Tatlıdır 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Bazen Tatlıdır 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak fragman yardımıyla fikir edinebilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV'de pazar günleri yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta neler olacak dizinin izleyicileri bu soruların cevabını merak etmektedirler. Her hafta farklı olaylara tanıklık ettiğimiz dizi de bu haftada bomba gibi bir bölüm izliyoruz. Dizinin her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen bir yapıya sahip olması nedeniyle, bir sonraki bölüm iple çekilmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır 12. Bölüm Özeti

Önceki bölümde bilindiği gibi Koray ve Burak okul başkanlığını kazanmak için mücadele etmeye karar vermişlerdir. Okul başkanlığı için mücadele etmelerinin asıl sebebi Gözde'dir. Bunun başkaları tarafından anlaşılması ile birlikte işler iyice karışmaya başlamıştır. Burak ile konuşan Hayat, Gözde'ye yaklaşmaması konusunda kendisiyle konuşmaya çalışır. Burak ise daha önceden kalbini kırmış olduğu Gözde'den af dileyebilmek için farklı farklı yöntemler denemenin peşindedir.

Sınav haftasına girildiğini öğrenen öğrencileri bir sınav telaşı alacaktır. Öğrenciler arasında ders çalışarak derslerini geçebileceklerini düşünmeyen Loçko ve diğer kişiler sınavlarda kopya çekmeye karar vermişlerdir. Lakin kopya çekme konusunda yapmış oldukları planlar istedikleri gibi ilerlemez. Şerif, Birtanem ile arasını düzeltebilmek için oldukça uğraş verecektir. Diğer yandan Sevda ile Gözde arasındaki gerilim hat safhaya ulaşarak birbirleri arasında yer alan ipler tamamen kopmuştur. Hayat'ın sahip olduğu büyük bir sır ortaya çıkmıştır. Dizinin sonunda Hayat ile Gözde'yi acı bir olay bekler.

Hayat Bazen Tatlıdır 13. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 13.bölüm fragmanı daha yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak fragmanı kolayca izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Hayat Bazen Tatlıdır Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film