Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı - Deniz evleniyor mu?

Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve Yiğit ile Deniz evleniyor mu gerçekten merak uyandırıcı bir bölüm bizleri bekliyor.

Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı  - Deniz evleniyor mu?

ATV ekranlarında Pazar günleri yayınlanmakta olan Seviyor Sevmiyor dizisi 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak ve Yiğit kurtulmayı başaracak mı bunlar merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Bildiğiniz üzere Yiğit büyük ve tehlikeli bir hastalığa yakalandığını öğrenmişti. Diğer taraftan Deniz ile Yiğit arasındaki ilişki İrem'in oyunlarıyla oldukça kötü bir vaziyet almıştı.

Dizinin 25.bölümünde Yiğit'in hastalık ile olan mücadelesine tanık olacağız. Diğer taraftan İrem'in yapmış olduğu planlar işe yaramış ve Deniz ile Yiğit'in arasında oldukça fazla soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı. Yiğit yine önceki bölümlerde olduğu gibi Deniz'i suçlamaya devam ederken, ona göstermiş olduğu kötü davranışlarını tekrarlıyor diyebiliriz. Diğer taraftan psikolojik olarak tedavi görmekte olan Tuna'nın bu ruhsal bunalımından kurtulması için Deniz kendisine elinden geleni yapmaya çalışmıştı. Hatta bu durum Yiğit'in yanlış anlamasına kadar gitmişti. Tuna bu sefer hastaneden çıkıp normal hayatta ruhsal bunalımından kurtulmaya çalışacak fakat İrem yine Yiğit ile Deniz arasını daha da kötüleştirmek için Tuna'yı kullanmaktan çekinmiyor.

Yiğit ile Deniz arasındaki soğuk rüzgarların daha ne kadar devam edeceği merakla bekleniyor. Hatta 25.bölüm fragmanında Deniz'in Yiğit ile birlikte ölebileceğini ima etmiş olması, onu nedenli sevdiğini anlatması Yiğit'in nasıl bir tepki vereceği konusunda merak uyandırmıştı. Dizinin bu nedenle ilerleyen zamanlardaki gidişatı merakla bekleniyor.

Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin henüz 26.bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Seviyor Sevmiyor Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Seviyor Sevmiyor Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film