Tuna Nehri'nde Donmuş Tilki Bulundu

Almanya'da Tuna Nehri'ne düşerek donmuş olan bir tilki avcı tarafından bulundu.

Tuna Nehri'nde Donmuş Tilki Bulundu

Almanya'da Tuna Nehri'nde bir tilkinin bir buz kütlesi içinde donduğu ortaya çıktı. Buz kütlesi içinde donan tilkinin bir avcı tarafından bulunduğu açıklandı. Bu arada avcının buz kütlesinin kırılma anını ve tilkinin Tuna Nehri'ne düşerek boğulma anını da görüntülediği ortaya çıktı. Yaşanan olay sonrası avcının buz bloğunu kesip ölen tilkiyi kaldığı otelin önünde sergilediği görüldü. Alman avcının bölgede daha önce donmuş geyik ile donmuş domuz gördüğünü söylediği de ortaya çıktı.

Avrupa'da Soğuk Hava ve Kış

Avrupa'da özellikle son günlerdir etkisini sürdüren kış ile birlikte soğuk havanın da etkili olduğu biliniyor. Soğuk hava ve kış nedeni ile Avrupa kıtasının farklı bölgelerinde buna benzer haberlerin de özellikle arttığı görülüyor. Aşırı soğuk nedeni ile son zamanlarda 20'den fazla kişinin donarak hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Bir çok yerin buz tutması nedeni ile hayvanların yiyecek bulmakta sıkıntı çektiği ve aynı zamanda sokak hayvanlarının da kendilerine sığınacak yerler aradığı ortaya çıktı. Soğuk hava ve kışın etkisini sürdürmesi durumunda Avrupa kıtasında donma olaylarının artması bekleniyor.

Tuna Nehri Almanya Tilki Donmuş Tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film