Kadınlar Kupa Voley Final Etabında 5 Liraya 4 Maç İzlenebilecek

Kadınlar Kupa Voley final etabında Voleybol severler 5 liraya 4 maç izleyebilecek.

Kadınlar Kupa Voley Final Etabında 5 Liraya 4 Maç İzlenebilecek

Ankara Volley Hotel'de bugün gerçekleştirilen basın toplantısında bazı açıklamalarda bulunuldu. Basın toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu ve final maçlarında yer alacak olan Eczacıbaşı Vitra,  Fenerbahçe, Galatasaray, Halkbank, Nilüfer Belediyespor, Vakıfbank, Sarıyer Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediye Spor takım kaptanları bulundu.

TVF Yönetim Kurulu üyesi olan Kurtaran Mumcu tarafından yapılan açıklama ile turnuvada 8 takımın bulunduğu ve ilk gün dört maçın gerçekleştirileceği ikinci gün ise yarı final maçlarının oynanacağı ve 17 Ocak Salı gününde final maçının gerçekleştirileceği konusunda bilgi verildi.

Türkiye'de dünyanın çok değerli oyuncularının bulunduğunu belirten Mumcu,  tüm voleybol severleri tribünlerde maçları izlemek üzere davet etti. Bu turnuva heyecanına herkesin katılabileceğine değinenen Mumcu, seyircilerin Kadınlar Kupa Voley final etabında sadece 5 lira gibi cüzi bir miktar ödeyerek 4 maç seyretme imkanına sahip olduklarına değindi.

Turnuvanın Yarın Oynanacak Maç Programı

12.00 Vakıfbank - Nilüfer Belediyespor
14.00 Galatasaray - Bursa Büyükşehir Belediyespor
16.30 Eczacıbaşı Vitra - Halkbank
18.30 Fenerbahçe - Sarıyer Belediyespor

Yukarıda da yazdığımız gibi turnuvanın yarı final maçları 16 Ocak Pazartesi, final maçı ise 17 Ocak Salı günü gerçekleştirilecektir.

Kaynak: AA

Voleybol Ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film