Aşk Laftan Anlamaz 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk Laftan Anlamaz 27. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak merakla bekleniyor.

Aşk Laftan Anlamaz 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta neler olacak merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü son bölümde bildiğiniz üzere Hayat ölüm kalım mücadelesi vermiş ve bu savaşı kazanmıştır. Bu durum dizinin gidişatını fazlasıyla etkileyecek olayların başında geliyor. Çünkü Murat bu kez Hayat'ın kıymetini tam olarak anlamıştır diyebiliriz. Ayrıca yaşanmış olan bu talihsiz kötü olay ikili arasındaki aşkın daha da büyümesine neden olacaktır.

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Aşk Laftan Anlamaz bu hafta 26.bölümü ile izleyicileriyle buluşuyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada izleyenlerine soluksuz bir bölüm izletmekte kararlı gibi görünmektedirler. Bildiğiniz üzere dizinin 25.bölümünde Murat ile Hayat arasındaki aşk zarfta yer alan fotoğraflar yüzünden biraz gölgede kalmıştı. Bu nedenle ikili arasında oldukça zorlu bir sınav dönemi başlamıştı. Leyla ve Derya'nın birbirlerine olan öfkeleri daha da büyümüştü. Emre ise Murat'a karşı mücadelesini devam ettirmekte kararlıdır. Sürekli olarak Murat'a zarar vermek için planlar kurmaya devam ediyor. Tüm bu yaşananlar neticesinde bizleri gelecek bölümlerde daha heyecanlı olayların beklediğini söylemekte yarar var. Diziyi takip edenlerin yeni bölüm fragmanını merakla beklediklerini söylemekte yarar var. Dizinin fragmanı yayınlandığı anda sizler için izleme bağlantısını paylaşacağımızı söyleyelim.

Aşk Laftan Anlamaz 27. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak dizinin gelecek bölüm fragmanını izleme imkanına sahipsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Aşk Laftan Anlamaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film