Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı hemen izle ve gelecek hafta neler olacak tahminde buluanabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak ve gelecek hafta neler olacak dizinin sevenlerinin merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta ve bu hafta reyting sonuçlarında iyi bir noktada olan Kalbimdeki Deniz dizisi bu haftada geçen haftaki başarısını koruyacak gibi görünmektedir. Cumartesi günleri SHOW TV ekranlarında yayınlanmakta olan Aşk Laftan Anlamaz ile rekabet içerisinde olan dizinin bu haftada yine reyting sonuçlarında birinci sırada olması bekleniyor.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Özeti

Ozan'ın bulunmuş olmasıyla birlikte pek çok sürpriz bir arada yaşanmaya başlanmıştır. Ece Figen'in Mustafa'ya aşık olduğunu öğrendiğnde, ona iyice yakınlaşıyorken bir an önce bu durumdan vazgeçme kararı alır. Diğer taraftan Fikriye İbrahim'i Ece'ye karşı oldukça kışkırtmıştır. Ferhat Ece'yi tehdit edince, bu durumu öğrenmiş olan Mustafa, Ferhat'la kavga eder. Alihan ile Şebnem arasında yer alan gerginlik üst seviyelere çıkmaya devam eder. Alihan iş seyehati diye yalan söyleyerek ailesini ziyarete gitmiştir. Bu durumu tahmin etmiş olan Şebnem panik içerisindedir. Alihan ise uzun bir aradan sonra ailesini görme heyecanı ve sevincini bir arada yaşamaktadır.

Tüm bu yukarıdaki yaşananlar neticesinde 13.bölüm oldukça heyecanlı olacak gibi görünmektedir. Dizinin gelecek bölüm fragmanı da bu yüzden izleyicileri tarafından merakla beklenecek gibi duruyor.

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 13.bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak dizinin gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

13. bölüm 1. fragmanını izlemek için tıklayınız

Kalbimdeki Deniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film