Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 sevilen dizisi gelecek hafta neler olacak merakla bekleniyor.

Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta yayınlanacak bölüm içerisinde neler olacak bu konuda şimdiden meraklı bir bekleyiş başlamış durumdadır. TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin bu haftaki bölümü de izleyicilerden tam not almayı başardı. Sevda Kuşun Kanadında dizisinin hikayesi oldukça etkileyici biçimde izleyicilere sunuluyor.

1968 ile 1970 yılları arasında geçmekte olan dizinin hikayesindeki yaşantılar kişilere milli biçimde sunuluyor. Dizinin konusunda ve sunuluş biçimindeki muhteşemlik izleyicileri oldukça etkileyecek yapıya sahip. Dizinin geçtiği yılların siyasal, kültürel ve sosyal yapısı oldukça etkileyici biçimde işlenmiş diyebiliriz.

Ayrıca dizinin hikayesinin geçtiği yıllarda yaşanmakta olan olayların, günümüzdeki olaylar ile oldukça benzeştiğini görebileceksiniz. Diziyi izleyerek ülkemizin bütünlüğü ve birliğini bozmaya yönelik olarak gerçekleştirilmeye çalışılmış ve başarısız olmuş olan hainlerin nasıl bir temele sahip olduklarını görebileceksiniz. Ülkemizde gerçekleşen ilk hain paralel devlet yapılanması ve oluşumunun başlangıcına ışık tutacak olan diziyi sizlerde seveceksiniz.

Dizide tüm bunların yanı sıra manevi büyükler, şairler ve siyasetçilerin verdikleri mücadelelere yer veriliyor diyebiliriz. Cemaat adı altında ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışan bir topluluğa da dizide yer veriliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça sevilen oyuncular yer alıyor. Bu isimler arasında; Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Gürbey İleri ve Buse Varol gibi oyuncular bulunuyor.

Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm Fragmanı İzle

Sevda Kuşun Kanadında 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki link yardımıyla gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Sevda Kuşun Kanadında Sevda Kuşun Kanadında Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film