Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve gelecek hafta fragmanını izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek haftaki bölüm fragmanını sitemizden izleme imkanına sahipsiniz. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte gelecek hafta neler olacak merakla bekleniyor. Osmanlı padişahlarından 4. Murat ve onun validesi olan Kösem Sultan'ın hayatının anlatıldığı dizi oldukça güzel bir bölüm ile bu hafta yine izleyenlerin karşısına çıktı diyebiliriz. Dizi de her geçen gün heyecan artmaya devam ediyor ve izleyenler ekran başına kilitleniyorlar.

4. Murat'ın tahtını ve aynı zamanda devletin bekasını koruma mücadelesi soluksuz biçimde devam ediyor. Çünkü içerde ve dışarda yer alan düşman onun hem ölmesini hem de devlet işlerinde başarısız olmasını istemektedir. Özellikle Avrupa kanadında başta Papa olmak üzere gizli bir cemiyet tarafından hain planlar kurulmaya devam ediliyor. 4. Murat'ın en yakınına kadar sızmış olan hainlere karşı verdiği bu mücadele her hafta bizleri büyülemeye devam edecek gibi görünüyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm Özeti

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu akşam yayınlanan bölümünde geçmişten gelen korkular ortaya çıkmıştır. Ayrıca Farya'nın hamile olduğu saraya yayılmıştır. Kösem Sultan Şehzade Kasım'ın Sultan Murat Han tarafından hapsedildiğini öğrenmiştir. Bu durum Kösem Sultan ile 4. Murat'ın karşı karşıya gelmelerin neden olacaktır.

Şehzade Kasım'ın kapatılmış olmasında parmağı olan herkesten öç almak isteyen Kösem Sultan harekete geçmiştir. Diğer taraftan Anadolu'da isyanın başladığı konusunda bilgi almış olan Sultan Murad hızlı bir şekilde müdahele etmekte kararlıdır. Ayrıca Ayşe Sultan, Farya'ya oldukça tehlikeli bir tuzak kurarak onun neredeyse ölmesine sebep olacaktır. Gevgerhan Sultan ile Silahdar arasındaki aşk ise günden güne artarak sürmeye devam edecektir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı yayınladı ve aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl Kösem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film