Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı - Hemen İzle

Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta final bölümü içerisinde neler olacak görebilirsiniz.

Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı - Hemen İzle

Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta final bölümünde neler yaşanacak? Tüm bu soruların cevabı şimdiden merak edilmeye başlanıldı. Fragman sayesinde bu soruların yanıtlarını bulma imkanınız mevcuttur. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve ilk bölümlerinden itibaren oldukça sevilen dizinin kısa bir süre önce final yapacağı duyurulmuştu. Final yapacak olması izleyenlerini oldukça üzmüş olan dizinin son bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

Yapılan açıklamaya göre 69.bölüm ile final yapacak olan dizinin final fragmanı şimdiden izleyenler tarafından üzüntülü bir şekilde bekleniyor. Çünkü dizinin belli bir kitlesi oluşmuş ve bu kitle oldukça diziyi sevmişti. Hatta final yapacağı iddiaları dolaşmaya başladıktan sonra dizinin bitmemesi için sosyal medya üzerinden hashtaglar ile pek çok tepki gösterilmişti. Dizinin sevenleri final yapacak olmasına oldukça fazla üzülmüşlerdi.

Kiralık Aşk 68. Bölüm Özeti

Defne ile Ömer'in hayatları artık bambaşka bir yaşama açılmak üzeredir. Defne yeni sevinçli bir haberin başındadır. Hamile olup olmadığı konusunda merakla test yaparken, Ömer'inde sahip olduğu sır ortaya çıkmıştır. Koray halı saha maçında Sinan ve Ömer'e karşı mücadele edecektir. Eğer Koray maçın galibi olursa, doğacak ilk erkek çoğun adı Koray olarak konulacaktır. Defne uzun zamandır küs olduğu ailesiyle barışmak konusunda ilk adımları atmıştır. Ayrıca İso'nun sokak köpeklerinin barınması için yaptığı kulübe  fazlasıyla olaya neden olacaktır.

Kiralık Aşk 69. Bölüm Fragmanı İzle

Kiralık Aşk 69. Bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak final fragmanını izleyebilirsiniz.

Final fragmanını izlemek için tıklayınız

Kiralık Aşk Kiralık Aşk Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film