Tuncay Şanlı'nın Takımı Sakaryaspor Transfere Devam Ediyor

Tuncay Şanlı'nın takımı Sakaryaspor yeni transferler yapmaya devam ediyor.

Tuncay Şanlı'nın Takımı Sakaryaspor Transfere Devam Ediyor

Futbolla başladığı yer olan Sakarya Spor’da eski Fenerbahçeli Tuncay Şanlı teknik direktörlük görevini aldığından beri takım iyi bir grafik çizmeye başlamıştı. Liglere verilen arayla başlayan transfer döneminde de Tuncay ve Sakarya’da boş durmadı ve Golcü transferi yaptı. 350 Bin Türk Lirasına mal olan transfer birçok kişini tepkisini çektiği iddia ediliyor.

Tuncay Bodrumluları Kızdırdı

Tuncay Şanlı’nın hocalık yaptığı Sakarya Spor, Üçüncü ligde mücadele eden Bodrum Spor’un kapısını çaldı ve en büyük golcülerini 350 Bin Türk Lirasına aldı. 3. Ligde şampiyonluk koşturan Bodrum Spor’un taraftarı bu transfer nedeniyle takımlarını eleştirdi. 350 Bin Türk Lirasına transfer olan golcü Mümin sezon sonunda bitecek sözleşmesi nedeniyle bu kararı aldığını takımına para kazandırdığını açıkladı.

Bodrum yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise Mümin’in takıma 10 bin Türk Lirasına mal olduğunu belirterek, 350 Bin Türk lirasına satılarak para açısından takıma katkı yapıldığı açıklandı. Ayrıca Bodrum Spor’lu yöneticiler bu gerçekleşen transferler şampiyonluk adayı olmaktan vazgeçmediklerini sonuna kadar şampiyonluk adayı olacaklarını belirttiler ve Mümin’in eksikliğinin bir futbolcu ile kapatacaklarını anlattılar.

Tuncay Şanlı Sakaryaspor Transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film