Ölene Kadar Dizisi 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar Dizisi 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı ve hemen izle gelecek bölüm neler olacak öğrenebilirsin.

Ölene Kadar Dizisi 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Böylelikle merak edilen gelecek hafta neler olacak konusunda fikir sahibi olabileceğiz. Fragmandaki sahneler ile birlikte gelecek hafta neler olacak merakla beklenmeye devam ediliyor. dün ilk bölümü yayınlanmış olan dizinin sekizinci bölümü içerisinde nelerin olacağı tabi ki diziyi yeni izlemeye başlayanlar açısından merak konusu diyebiliriz. ATV yeni sezonda yepyeni dizilerini yayınlamaya devam ediyor. Onlardan bir tanesi olan Ölene Kadar dizisi adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Ölene Kadar Dizisi Konusu

Kal Ölene kadar dizisinin konusu oldukça dikkat çekici demekte yarar var. Çünkü dizinin konusunda Aşk var, ihanet var, vicdan var, adalet var ve intikam var. Tüm bu olgular çerçevesinde dizinin sahip olduğu konu oldukça etkileyici görünüyor. Dizi de hayatı bir gün içerisinde kesinleşmiş olan insanların hayat hikayesi konu alınıyor. Ölene Kadar dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen paylaşıyor.

Engin Akyürek dizi içerisinde Dağhan isminde bir karakteri canlandırmaktadır. Dağhan suçu olmamasına rağmen sahip olduğu yıllarını kaybetmiş, hayalleri boşa gitmiş ve daha önemlisi sevdiği kadını yitirmiştir. Fahriye Evcen dizi de; Dağhan'ın avukatlığını üstlenmiş olan Selvi karakterini canlandıracaktır. Dizi de en önemlisi insanların oluşturdukları kötü adalet düzeni içerisinde masum bir adamın suçlanmasını ve kaybettiği yılların etkilerini izleyeceğiz.

Ölene Kadar 8. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Ölene Kadar Dizisi 8.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. İzleme bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz.

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Ölene Kadar Ölene Kadar Dizisi Ölene Kadar 8.Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film