Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve hemen izle gelecek hafta neler olacağını öğrenme imkanı bul.

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Vatanım Sensin 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta neler olacak hepsi şimdiden merakla beklenilmeye başlandı. Kısa bir süre önce Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlanmış olan dizinin Perşembe günleri reyting rekoru kırmaya devam ettiğini söylemekte yarar var. Özellikle Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi olmuş olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin olmayışı nedeniyle pek çok dizi Perşembe günü iddialı biçimde yayınlanmaya başlandı.

Dizi içerisinde 1. Dünya Savaşının bitiminde Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nı başlattığı zamanlarda geçen dizinin hikaye konusu oldukça dikkat çekici diyebiliriz. Dizi içerisinde öldüğü sanılan bir subayın ve onun ailesinin yaşam hikayesi konu alınıyor. Azize ve Cevdet'in hayat hikayelerini izlediğimiz dizi de, Cevdet'in hem vatan için hem de ailesi için vermiş olduğu mücadeleye tanıklık ediyoruz.

Vatanım Sensin 11. Bölüm Özeti

Cevdet ve Azize Hilal'in idam edilmesini engellemek için ellerinden geleni yapmışlardır. Vatan haini iddiasıyla aranmakta olan Halide Edip, Azize açısından umut olacaktır. Halide Edip ve çevresindekiler Hilal için etten bir duvar oluşturarak onun yaşamını kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Tüm bu mücadeleleri sırasında karşılaştıkları engeller Cevdet ve Azize'yi oldukça fazla yıpratmıştır. Diğer yandan Tevfik silahlar konusunda planlarını hızlandırmıştır fakat Cevdet'in kendisine çok yakınlaştığın haberi yoktur. Cevdet'in tüm bu olaylar neticesinde kızını kurtarmak için son çaresi kalmıştır.

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 12.bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Aşağıdaki resme tıklayarak dizinin gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Vatanım Sensin Vatanım Sensin Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film