Trabzonspor Taraftarı Olduğu İddia Edilen Kişi Kupa Çalarken Yakalandı

Trabzonspor taraftarı olduğu iddia edilen bir kişi Fenerbahçe müzesinde yer alan 2010-2011 sezonuna ait bir kupayı çalmaya çalışırken yakalandı.

Trabzonspor Taraftarı Olduğu İddia Edilen Kişi Kupa Çalarken Yakalandı

Trabzonspor taraftarı olduğu söylenilen bir kişi Fenerbahçe Müzesi'ndeki 2010-2011 sezonuna ait kupayı çalmak isterken yakalandı. Fenerbahçe Müzesi'nde çok ilginç bir olay yaşandı. 38 yaşındaki Trabzonspor taraftarı olduğu söylenilen kişi, Fenerbahçe'nin şampiyonluk kupasını çalmak istedi. Kabini başıyla kıran Trabzonspor taraftarı 2010-2011 sezonu kupasını almak isterken yakalandı.

Kupaların Saklandığı Kabini Kafasıyla Kırdı

Fenerbahçe Standında bulunan Fenerium mağazasının yanında bulunan müzeye gelen bir şahıs "Kaç yıldır bu kupayı bekliyoruz" diye bağırarak bir yandan da kupaların bulunduğu kabine kafa atarak camı kırdı ve kupayı almaya çalıştı. Kupayı alan taraftar oradan uzaklaşmaya çalışırken güvenlik görevlileri yakaladı. Polisin gözaltına aldığı kişinin Trabzon Arsin ilçesi doğumlu olduğu öğrenildi.

Kupanın çalınmasına izin verilmedi fakat bu üzücü olay müzenin bir süreliğine kapatılmasına neden oldu. Olayın sonrasında müzenin girişine " tadilat var " tabelası yerleştirildi ve müze ziyaretçi girişine kapatıldı.

Sosyal Medya Hesabında Kupayla İlgili Bilgiler Görüldü

Trabzonspor taraftarı olduğu iddia edilen şahsın sosyal medya hesabını yoğun olarak kullandığı ve paylaşımlarında kupayla ilgili yorumlara yer verdiği görüldü.

Kaynak: Milliyet

Trabzonspor Fenerbahçe Taraftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film