Cesur Yürek 14. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Cesur Yürek 14. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ve hemen izle gelecek hafta neler olacak öğren.

Cesur Yürek 14. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV'nin vazgeçilmez dizilerinden olan Cesur Yürek 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta yer alacak bölümde bizleri neler bekliyor olacak gibi soruların cevapları haberimizde yer alacak. SHOW TV yeni sezona bomba gibi iki diziyle giriş yaptı. Bunlardan bir tanesi olan ve polisiye dalında gerçekleştirilen bu dizinin oldukça sağlam bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizinin ilk haftadan bu yana soluksuz devam edilen bölümlerine bir yenisi de bu hafta ekleniyor.

Cesur Yürek 13. Bölüm Özeti

Cesur Yürek 13.bölümü de geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümler gibi oldukça etkileyici bir yapıya sahipti. Ömer'i cezalandırmak isteyen Bradd pek çok plan hazırlamıştır. Özellikle cezalandırma işleminin gerçekleştirilmesi için mahalleli tarafından düzenlenmiş olan kermes hedef alınır. Amaçları bu kermeste bomba patlatmaktır. Bombalı saldırıyı düzenlemek isteyenlerin peşine düşmüş olan Ömer'e yardım eli Tatar tarafından gelecektir. Tatar bu yaşanacak olan olaya oldukça büyük bir tepki gömsterir. Tatar, Ömer ile birlikte olmasının sonuçlarını büyük bir bedel ile ödemek zorunda kalacaktır.

Ömer kendisine kurulan planları bozmak ve aynı zamanda hayatta kalma mücadelesi verirken, devleti ve mileti için elinden geleni ardına koymayacaktır. Onun bu savaşı gelecek bölümler içerisinde son hızıyla devam edecek gibi görünüyor.

Cesur Yürek 14. Bölüm Fragmanı İzle

Cesur Yürek 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linki kullanarak gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

14.bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Cesur Yürek Cesur Yürek Fragman Cesur Yürek 14. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film